Busy do Holandii, busy z Holandii do Polski - KLIKNIJ i zobacz ogłoszenia...

  Holandia HOLLANDEX  

Kobiety, mężczyźni

Miłość i okolice... Świat kobiet, świat mężczyzn.

 

Jak zmienić marzenia w cele? Oto 5 sprawdzonych sposobów

Artykuły - Kobiety, mężczyźni

Sukces nie jest determinowany przez wiek, ani tylko przez zdolności, ale przez sposób myślenia. Swoje marzenia można zmienić w realne cele tylko trzeba wiedzieć jak siebie samego zmotywować i stać się swoim własnym coachem. Oto 5 sposobów na samorealizację.

 

Z kim Polacy najchętniej wybraliby się na piwo?

Artykuły - Kobiety, mężczyźni

Gdybyśmy mieli okazję poznać bliżej polityków z pierwszych stron gazet, to z którym z nich chcielibyśmy porozmawiać przy piwie? Już po raz drugi  w badaniu „Z którym politykiem Polacy najchętniej wybraliby się na piwo?” okazało się, że wśród polskich kandydatów pierwsze miejsce ponownie zajął...

 

Polacy kochliwi, lecz wciąż cenią małżeństwo

Artykuły - Kobiety, mężczyźni

Polacy kochliwi, lecz wciąż cenią małżeństwo Polacy potrzebują mocnych i silnych uczuć, ale w ich okazywaniu daleko im do południowców. Choć są kochliwi, to wciąż pozostają narodem tradycyjnym i swoje związki najczęściej kończą ślubem - przekonują eksperci.

 

Polacy są w seksie mało wymagający

Artykuły - Kobiety, mężczyźni

Foto: stock.xchng Polacy są zadowoleni ze swego życia seksualnego, ale tylko dlatego, że mają niewielkie w tym zakresie oczekiwania - stwierdzili specjaliści podczas międzynarodowego kongresu "Kobieta i mężczyzna - zdrowie reprodukcyjne i seksualne", który obył się w Warszawie.

Prof. Zbigniew Lew-Starowicz powiedział, że Polacy mają bogate tradycje otwartego podejścia do seksu, jakie reprezentowała szlachta. Sarmatyzm podtrzymywał tradycyjny podział ról kobiet i mężczyzn, ale był też bezpruderyjny, zachęcał do aktywności seksualnej i dawał kobietom prawo do satysfakcji seksualnej.

 

 

Mózg zakochanych świeci kolorowo

Artykuły - Kobiety, mężczyźni

Mózg zakochanych świeci kolorowo

Okazuje się, że zauroczony kobietą mężczyzna "zamienia się we wzrok" i koncentruje się na obserwacji wyglądu kobiety.

Tymczasem kobieta, patrząc na pociągającego ją mężczyznę zastanawia się: "czy wypada mi z nim flirtować", "czy nie spotkałam czasem kiedyś kogoś podobnego", "czy jego cechy mi odpowiadają", "czy wydają mi się pozytywne"...