Reklama Reklama Reklama Reklama
  Holandia HOLLANDEX  
Reklama
Reklama

Redakcja portalu HOLLANDEX nie odpowiada za treść ogłoszeń.

Koma-Busy.pl BUSY DO HOLANDII Tel. +48 661 34 34 35Treść ogłoszenia:

KOMA-BUSY.pl - busy do Holandii, busy z Holandii
Wyjazdy z Polski: Wtorki, Czwartki, Niedziele.
Przyjazdy z Holandii do Polski: Środy, Piątki, Poniedziałki.

Promocje:
8 przejazd za 1 zł

Paczki oraz przesyłki kurierskie odbieramy tylko wtedy kiedy dowóz przesyłki nie wymusi zmiany trasy na kierowcy i pokonania większej ilości kilometrów od planowanej trasy.

ZAWSZE NA CZAS
Jesteśmy firmą, która zawsze odbiera klientów o umówionej godzinie spod domu, jak również dowozimy pod wskazany adres na umówioną godzinę

BEZPIECZNIE
Wszystkie nasze busy są nowe, wyposażone w różne systemy bezpieczeństwa. Kierowcy aut to doświadczone osoby w prowadzeniu na długich trasach.

WYGODNIE
Wszystkie nasze busy posiadają uchylne fotele, wyposażone są w telewizory wraz z DVD oraz dodatkowe gniazdka do ładowania telefonów itp.

SZYBKO
Staramy się aby czas podróży był maksymalnie skrócony, dlatego nasi logistycy dokładnie ustalaja trasę przed wyjazdem.

TRASA: POLSKA, ruszamy z: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Pruszcz Gdański, Malbork, Elbląg, Starogard Gdański i okolice. Jedziemy górą przez Rumia, Reda, Wejherowo, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Berlin, Hamburg, Bremen i Holandia cała. Druga trasa z: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Pruszcz Gdański, Malbork, Elbląg, Starogard Gdański przez Bydgoszcz, Poznan, Berlin, Hanower, Bielefeld, Dortmund, (zagłębie Ruhry), Essen i Holandia cała.

KOMA busy to międzynarodowy przewóz osób po Europie. Posiadamy niezbędne doświadczenie w zakresie przewozu osób. Naszymi priorytetami są fachowa obsługa, rzetelne podejście, bezpieczeństwo podróżnych oraz podróż w miłej atmosferze. Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom osób podróżujących na trasach międzynarodowych stawiamy na auta z najwyższej półki, która pozwala pasażerom na podróżowanie w komfortowych warunkach. Wprowadziliśmy do usług przewóz osób busami gdzie przyjeżdżamy po naszego klienta pod podany przez niego adresu i odwozimy pod wskazany adres.

Kontakt:

Tel. +48 661 34 34 35
www.Koma-Busy.pl

UWAGA:
Przy kontakcie prosimy powołać się na ogłoszenie w portalu HOLLANDEX


Info:

Identyfikator ogłoszenia:107780      Oglądalność ogłoszenia:265
Start:2019-04-16      Wygasa:2020-04-05


<< POPRZEDNIE   [ POWRÓT DO LISTY ]   NASTĘPNE >>

Reklama